BİZ KİMİZ

İtalya’da doğup tasarlanan Eyecohol, deneyimin, yaratıcılığın, trendin, tutkunun ve -hepsinden önemlisi- kaliteyi esas alan yaklaşımla üretmenin birleşimidir. Konforu, işlevselliği ve modasının geçmesini önleyecek zamansızlığı bir arada sunduğu tasarımlarıyla stilinize çarpıcı bir bakış getirir. Detaylara olan bağlılığın ve mükemmeliyetçiliğin izlerini taşıyan tasarımları ile müşterilerine benzersiz bir fark edilirlik deneyimi yaşatır.
Sanat, moda, tasarım ve hayatın her alanından aldığı ilhamla üreten ve bir markadan çok daha fazlası olan Eyecohol, bugün dünyanın birçok noktasında bir yaşam tarzını temsil etmektedir.


ÜRÜN KALİTEMİZ:

Eyecohol, sahip olduğu malzemeleri teknolojinin gücü ile birleştirdiği tasarımlarında, estetik ve işlevselliği kusursuz bir denge ile sunmuştur. Uzun saatler vakit geçireceğiniz bir aksesuardan daha fazlası olmayı hedefleyen Eyecohol, konforunuza verdiği önemi kanıtlayacak en iyi malzemelerle üretilmiştir. Kullanılan özel hammaddelerin esnek, dayanıklı, hafif ve antialerjik yapısı sayesinde yalnızca gözlük takmanın konforunu hissedersiniz.
Tasarımlarında modernize edilmiş çerçeveleriyle sınırlı kalmayıp görüş kalitenizi de ön planda tutan bir anlayış benimsemiştir. Camlarında kullanılan zararlı ışınları filtre edebilen özel cam koruması ile ona her ihtiyacınız olduğunda güvenle kullanabileceğiniz mükemmel bir kombinasyon oluşturmuştur.